Yhteystiedot

Käyntiosoite:
Olavinkatu 60 A 45 (linja-autoaseman kiinteistö)
57100 Savonlinna

Toimisto avoinna tarvittaessa:
Parhaiten tavoitat henkilökohtaisesti puhelimitse/ s-postilla.


Johtokunta v. 2018:                                                                 

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Puheenjohtaja, 
jäsenviestintä

Pirkko Eronen

paeronen@gmail.com050 5690910
Varapuheenjohtaja

Ritva Suomalainen 

ritva.suomalainen@gmail.com050 5822779
SihteeriSuvi Pennanen-Oikari srategias@gmail.com040 7510403

Rahastonhoitaja,
jäsenviestintä

Minna Pii 

minna.pii@suomi24.fi040 5495021
Jäsen

Tuija Kosonen

tktuija.kosonen51@gmail.com040 7203671
 

Jouni Nousiainen

jouni.nousiainen@suursaimaa.com050 0757854
 

Riitta Tamminen-Honkanen

 050 3317776
 

Aki Pulkkinen 

aki.pulkkinen@hotmail.fi050 3708146
Nuorisovastaava

Raisa Porvali

raisaporvali78@gmail.com050 5614487
Yleisvarajäsen

Tuula Suomalainen

suomalainen.tuula@gmail.com044 5690109
 Soile Raasakka
sooile@hotmail.com
040 1317020
 Marja-leena Haikonenleehaiko0@gmail.com050 419401

                         

   
   

 

      

                                                                                                        

                                                               

  Y-tunnus
  0631520-6

 

  Pankkiyhteys:
  FI50 5651 1320 1340 33

 

  Sähköposti: 

   kimara719@gmail.com

 

  Facebook:

    PAM Mara- ja Kiinteistöalan Savonlinnan seudun os.719 ry