Yhteystiedot

 

Käyntiosoite:
Olavinkatu 60 A 45 (linja-autoaseman kiinteistö)
57100 Savonlinna

Toimisto avoinna tarvittaessa:
Parhaiten tavoitat henkilökohtaisesti puhelimitse/ s-postilla.

 

 


Johtokunta 1.1. 2019-31.12.2020:                                                                 

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Puheenjohtaja, 
jäsenviestintä

Pirkko Eronen

paeronen@gmail.com

050 5690910

Varapuheenjohtaja

Ritva Suomalainen 

ritva.suomalainen@gmail.com

050 5822779

Sihteeri

Raisa Porvali

raisaporvali78@gmail.com

050 5614487

Taloudenhoitaja ja nuorisovastaava
alk. 7.1.2020

Rosa Makkonenrosamakkonen@gmail.com0440 310497
Varsinainen jäsen

Riitta Tamminen-Honkanen

tamminenhonkanenriitta@gmail.com

050 3317776

 

Aki Pulkkinen 

aki.pulkkinen@hotmail.fi

050 3708146

 Kaisla Puukkokaislappp@gmail.com044 9917248

Yleisvarajäsen

Suvi Pennanen-Oikari 

srategias@gmail.com

040 7510403

 

Marja-Leena Haikonen

leehaiko0@gmail.com

050 419401

 

Tuula Suomalainen

suomalainen.tuula@gmail.com

044 5690109

                         

   
   

 

      

                                                                                                        

                                                               

  Y-tunnus
  0631520-6
  
  Pankkiyhteys
  FI50 5651 1320 1340 33  

  Sähköposti  
  kimara719@gmail.com 

  Facebook 
  PAM Mara- ja Kiinteistöalan Savonlinnan seudun os.719 ry

          

  PAM PUHELINPALVELU,  MA-PE

Jäsenyys ja liittyminen 

030 100 600 klo 10-14

Jäsenten työsuhdeasiat

030 100 620 klo 10-14

Työttömyyskassa

020 690 211 klo 10-14

Ruotsinkielinen jäsenyys- ja työsuhdelinja

030 100 640 klo 10-14

   Muut palvelukanavat: Siirry Yhteystiedot-sivulle